Ürün Ara

Arama Sonucu:

Sıkça Sorulan Sorular

Merhabalar, tüm ürünlerimizi Süperga-tr.com web sitemizden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Merhabalar, üye olarak vermiş olduğunuz siparişlerinizi Hesabım>Siparişlerim menüsünden "İptal" butonuna tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. Siparişiniz "Hazırlanıyor" statüsüne gelinceye kadar iptal seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Üye olmadan vermiş olduğunuz siparişleriniz için müşteri hizmetleri üzerinden iptal edebilirsiniz.

Merhabalar, sipariş bilgilerinizde bir değişiklik sağlayamıyoruz. Dilerseniz siparişinizi iptal edip, yeni sipariş oluşturabilirsiniz.

Merhaba, tüm ürünlerimizi ve fiyatları Süperga-tr.com web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Merhaba, lansman süresince kargolama işlemlerinde öngöremeyeceğimiz geçikmeler yaşanabiliyor. Siparişiniz kargoya verildiğinde kargo bilgilerini 'Siparişlerim' sayfasından takip edebilirsiniz.

Merhabalar, siparişlerim sayfasından kargosu tarafımızca karşılanmak üzere iade ya da değişiklik yapabilirsiniz.

Merhabalar, Hesabım>Siparişlerim menüsünden "Kargoya Verildi" statüsündeki siparişlerinizin kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.

Merhaba, sipariş durumunuzu 'Siparişlerim' bölümünden takip edebilirsiniz.

Merhabalar, yaşadığınız beklemeden dolayı üzgünüz. Kargo süreçlerindeki yoğunluktan dolayı siparişinizin tesliminde öngöremeyeceğimiz gecikmeler yaşanabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

‘Sipariş Takibi’ bölümüne tıklayarak siparişi gerçekleştirirken kullandığınız e-posta adresiniz ve sipariş kodunuz ile sipariş durumunuzu görebilirsiniz.

Birden fazla kargo şirketi ile çalışıyoruz, uygunluğa göre farklı şirketlerle gönderim yapılıyor.

Merhabalar, sitenin en üst sol kısmında yer alan "Sipariş Takibi" menüsünden siparişinizi takip edebilirsiniz. https://www.superga.com.tr/tr/p/Home/MyOrderNotMember

Merhabalar, iade gönderimleri Aras Kargo üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Merhabalar, iade gönderimleri Aras Kargo üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Merhabalar, henüz değişim hizmetimiz bulunmamaktadır. Hesabım>Siparişlerim menüsünden siparişiniz için iade talebi oluşturabilirsiniz.

Anasayfa
Kategoriler
Sepetim (0)
Üye Ol
Giriş Yapın