Ürün Ara

Arama Sonucu:

Çanta

Filtre Kapat
  • 0 ₺ 5000 ₺
Aradığınız kriter için sonuç bulunamadı

Çanta

İyi görünmenin sırrı çanta ve ayakkabıdır. Tarzınız nasıl olursa olsun iyi kombinlenmiş ayakkabı ve çanta şıklığınızı artırır. Özellikle kadınların olmazsa olmazı olan çanta, içerisinde gün boyu ihtiyacınız olabilecek her şeyi barındırmasıyla adeta bir kurtarıcıdır. Kıyafetinize ve tarzınıza uymayan bir çanta taktığınızda özenle seçtiğiniz diğer parçaların oluşturacağı şıklığı zedelemiş olursunuz. Hem şık hem işlevsel bir çanta ise tarzınızı bir adım öteye taşır.

Kadın Çantaların Özellikleri Nelerdir?

Çanta seçmek oldukça zor bir konu olduğu için seçici davranıyor olabilirsiniz.  Bunun sebebi bir çanta görsel olarak tarzınıza uysa bile ihtiyacınızı karşılamıyor, yaşam tarzınıza uymuyorsa o çantanın sizin için ideal çanta olmamasıdır.  Görsel olarak beğendiğiniz çantayı bulduğunuzda o çantanın sizin ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığına da dikkat ederek bir seçim yapmalısınız. Böylece siz de hayatınızı kolaylaştıran, işlevsel ve aynı zamanda stilinizi tamamlayan, şık bir çanta seçmiş olursunuz. Böyle bir çanta bulduğunuzda favori çantanızı da bulmuşsunuz demektir.

Kadınların olmazsa olmazı çantalar el çantası, omuz çantası, bel çantası, spor çantası, sırt çantası gibi seçeneklerdir. İhtiyacınıza ve tarzınıza göre istediğiniz modelde çantayı seçebilirsiniz.  Popüler seçimlerden biri olan el çantası özellikle yanında çok eşya taşımak istemeyen kadınların tercihi olur. El çantası kendi içinde modellere ayrılsa da genel olarak elde tutulan, küçük çantalardır. Yazın espardil ya da bez ayakkabı modelleriniz ile kolayca kombinleyebilir, rujunuzu ve cüzdanınızı koyarak harika bir yaz akşamı geçirebilirsiniz. Yine en sevilen ve tercih edilen modellerden biri olan omuz çantası da kurtarıcı bir parçadır. Çanta seçmek zor olsa da modellerin çeşitliliği mutlaka kendiniz için bir tercih bulma şansınızı artırıyor.

Çanta Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Çanta seçerken aklınızdaki bir kombine uygun bir seçim yapabileceğiniz gibi dönemin trendi olan bir parça da alabilirsiniz. Yanınızda taşımak istediğiniz eşya sayısı fazlaysa ona uygun bir seçim yapabilir ya da özel bir davete gitmek için şık bir çanta seçebilirsiniz. Bunların hepsi çanta seçiminizi belirleyecek nedenler olabilir. Dikkat etmeniz gereken özelliklerden ilki çantanın boyutu ve genişliği olmalıdır.  Bazı kadınlar küçük çanta severken bazı kadınlar büyük çantalar kullanmadan yapamaz. Kimi insan yanına sadece cüzdan ve telefon alarak dışarı çıkmak ister kimi insan yanına daha fazla eşya almayı sever. Bunun için herkesin rahat ettiği çanta boyutu farklıdır. Son birkaç yıldır trend olan küçük çantalar değişen modelleri ile kadınların gözdesi olmuş durumda. Cüzdan boyutunda olan çantalar küçük çantalar arasında popüler olan ürünlerden. İçine bir şey sığdırmak zor olsa da şık olmalarıyla kadınlar tarafından seviliyor. Moda dinamik ve değişken bir yapıdadır. Şu an küçük çantalar moda olsa da yakın zamanda büyük çantalar tekrar moda olabilir. Ayrıca moda olmasa bile bazı insanlar stili ve yaşam tarzı nedeniyle modadan farklı olarak dilediği seçimi yapabilir.

Dikkat edilmesi gereken özelliklerden bir diğeri çantanın materyali. Deri, kumaş, hasır, kürklü, yünlü çanta gibi pek çok farklı materyal ile üretilmiş olan çantalar arasından kendi tarzınıza uygun olanı kolayca seçebilirsiniz. Kullanılan materyaller kendi başlarına bir tarzın da belirleyicisi sayılır. Deri çantalar zamansız ve çoğu kombinle uyumlanabilen çantalardır. Su geçirmeyen özellikleri sayesinde yaz kış her mevsime uyum sağlar. Yırtılma ve sökülme probleminin en az olduğu materyaldir. Deri çantalar günümüzde vegan anlayışıyla üretildiği için üretiminde hiçbir hayvana zarar verilmediğinden emin olarak kullanabilirsiniz. Vegan üretim anlayışıyla üretilen her ürün çevreye saygılı, üretiminde hiçbir hayvanın zarar görmediği ve hayvanlar üzerinde test edilmeyen bir şekilde üretilir.

Kumaş çantalar ise deri çantaların aksine su geçirebilirler. Su geçirmeyen özel bir kumaştan üretilemedikleri sürece. Eğer sizin için su geçirme özelliği önemliyse buna özel bir tercih yapabilirsiniz. Son dönemin popüler çanta modeli olan tote çantalar da sıklıkla kumaştan üretilir. Özellikle alışveriş çantası  olarak kullanılabilen tote çanta kumaştan üretilir ve rahat bir kullanımı vardır. 

Hasır çantalar genellikler sıcak havalarda tercih edilir. Bunun için bir çantada kullanışlılık arayanların ilk tercihi değildir. Her kombine kolay uyumlanamadığı gibi her mevsimde de kullanıma uygun değildir. Yine de hasır çantalar şık görüntüsü ile kısa süreli ve kısıtlı kullanımına rağmen sevilir.

Son dönemin trendi olan kürklü çantalar da sevilen çeşitlerden biri. Suni kürkten üretilmiş çantalar öncelikle kış sezonunda tercih edilir. Kış aylarına uygun olsa da su geçirme özelliği nedeniyle çok yağmurlu havalarda kullanımı uygun değildir. Kürklü çantalar da hasır çantalar gibi sezonluk kullanıma uygundur.  Kürkler de tıpkı deriler gibi suni olarak üretilerek hayvanlara ve çevreye zarar verilmeden üretildiğinde kullanmakta bir sakınca olmaz.

Çanta seçerken dikkat etmeniz gereken özelliklerden bir diğeri de çantanın rengidir. Renkler sizin giyim tarzınız hakkında çok şey söyler. Rengârenk giyinmeyi sevenler olduğu kadar siyah, lacivert gibi klasik renklerden vazgeçemeyenler vardır. Bu noktada çantanızın rengini seçerken dolabınız size yol gösterici olabilir. Yine de her kadının dolabında siyah bir elbise olması ne kadar kurtarıcı ise siyah bir çanta da o kadar kurtarıcıdır. Eğer yine siyah rengin kurtarıcılığı gibi açık renk kıyafetlerinizle kombinleyebileceğiniz kurtarıcı bir renk arıyorsanız şüphesiz o da beyazdır. Beyaz çantayı kolaylıkla açık renk kıyafetlerinize uydurabilirsiniz.

Çanta seçerken dikkat etmek gereken özellikleri göz önünde uygun seçimler yaparsanız çantanızı uzun seneler severek kullanabilirsiniz. Modaya uygun güncel seçimler yapabileceğiniz gibi her dönem kullanabileceğiniz, modası geçmeyen ikonik seçimler de yapabilirsiniz.

Kullanışlı ve Şık Çanta Modelleri

Çanta her gün kullanılan bir aksesuar olduğu için çanta seçerken hem şık hem kullanışlı bir model tercih etmelisiniz. Eğer seçeceğiniz çantada risk almak istemiyorsanız renk seçimini siyahtan yana kullanabilirsiniz. Siyah rengin uyum sağlamayacağı çok az kombin vardır. Siyah renk dengenin ve asaletin rengidir. Siyah renkte bir çanta hangi modelde olursa olsun mutlaka şık bir duruşu olacaktır. Seçeceğiniz çantanın kumaşı ve boyutu da oldukça önemlidir. Çanta boyutunu seçerken vücut proporsiyonunuzla uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.

Her Kombine Uygun Unisex Superga Çantalar

Superga ayakkabıda olduğu kadar çanta tasarımlarıyla da iddialı bir marka. Markanın DNA’sına sadık kalan modelleriyle Superga çanta seçim yapmakta zorlandığınız anda işinizi kolaylaştıran tercihler olabilir. Aynı zamanda unisex çanta seçeneği ile her tarza uyum sağladığı kadar cinsiyetler için de ortak bir payda haline gelir.

Klasik çizgileri modern bir şekilde yorumlayan Superga tasarımları sayesinde ihtiyacınıza ve tarzınıza uygun çantayı bulmanız çok kolay. Her kombine uyum sağlayan Superga çantalar kaliteli malzemelerden üretildiği kadar doğaya saygılı bir üretim anlayışına sahiptir. Çevre dostu çantalar ile Superga aradığınız stili size sunabilir. Doğal kaynaklar hızla tükenirken üretim ve tüketim dengesi değişen dünyada zorunlu bir üretim alternatifi olarak doğan vegan üretimin sektöre bambaşka bir bakış açısı kazandırması kullanılan malzemeleri değiştirmiştir. Superga bu üretim anlayışına uygun çantalar üretir.

Çanta Fiyatları Nedir?

Çanta seçimi yaparken kaliteli bir marka seçmek uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Favori çantanızın uzun süreler sizinle kalabilmesi için kaliteli malzemelerden üretilmiş ürünler kullanmalısınız. Her kombinle uyan, tarzınızın harika bir tamamlayıcısı olan çanta için fiyatı ikinci planda tutacağınızı biliyoruz.  Çünkü kaliteli bir çanta uzun yıllar sizinle kalacağı için fiyatını mutlaka hak eder. En uygun fiyatlı ve en kaliteli çanta seçenekleri için mutlaka Superga’ya bakmalısınız. Superga çantalarla kıyafetlerinizi tamamlayabilir ve spor şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Anasayfa
Kategoriler
Sepetim (0)
Üye Ol
Giriş Yapın